KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132263
nr 1713 2263
Akvarell
Gösta Ottosson (1902-1980), "Skagern". Signerad, daterad 1959. Akvarell, bildmått: 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:54:33
13/7 16:55:28